Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 213 079 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Nastolatek życie erotyczne

poniedziałek, 28 stycznia 2013 18:42
Treść wpisu jest przeznaczona dla osób pełnoletnich

pokaż treść wpisu


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (21) | dodaj komentarz

BędziE p.jonTka

poniedziałek, 28 stycznia 2013 18:14

BędziE p.jonTka:)<=
tYdzieŃ temU jaK miAŁam RekoLekCje dokŁadnIE 16 styCZniA :) móJ kRysTiaNek ;* pRzyJechaŁ na staŁkĘ :D bOskO spĘdziLiśMy i sŁodKo rOzkOszniE tE 3 gOdzinKi, gOrzeJ byŁo KiedY miaŁ juSh odjeŻdzaĆ, aLe daLiśMy JakOś Se raDę :)
wCzoraJ chOdziŁam caŁy dzieŃ jaKaŚ zŁa. ProbLemY koLeżaNki bardzO miE zMarTwiŁy a dO tegO SkaRbeK naPisaŁ chYba tyLko z Dwa MesKi. ;/ BYŁAM ZŁA :D Hehe. kRysTiaN pOżYczYŁ oD jaKieGoś koLesIa TeLefOn, tRoszkĘ oN mU nawaLa, nE dOchoDzą czasEm mEsY, czĘstO GubI mU siĘ zaSięG iTd.... TaK jaKby tA kOmórka byŁa piJaNa Hmm mOżE jEs :D w każdYm reazIe dObrZe żE sŁonKo siĘ pOstaraŁ i jaKo taKo maMy zE sObą konTaKt :) aLe tO nEo tO mi chOdziŁo. WiĘc miaŁam wczOraJ zŁy nastRój. WpadaM dO Domq, wieczOreM po wykładaCh patRzĘ a na biurQ LeżY jaKaŚ koPerTa. oD razU pOznaŁam pO piŚMie żE tO oDpIesCoCha. SpoJrzaŁam nA znaczEk a TaM taKI SŁodKi AmoReK z ŁuKieM sTrzeLająCy w serDuszKO i Napis KOCHAM CIĘ. nOrmaLniE taKie ŚŁODKIE:) w KOpErcIe niesTeTy NE byŁo ListU :P aLe zamiasT TegO KarTka. śMiesZna kaRtKa. kTóRa OD razU poPrawiŁa mI huMoreK :D zwŁaszCza jaK zObaczyŁam ciO z TyŁu jes naPIsaNe. JakI Ten KrystEk :* tO zrYciuCh :)
naJLepsZe Jes tO żE KrystIaNeK pRzyJeżDza na caLutKie świĘta :D JUPI :) jUSh w sOboTę bĘdĘ z Nim, póJdzieMy razEm z Wiką śwIęCić JaJEczKa :D JUPI BędziEmY PiLi razEm w świĘta, BędzieMY razEm siĘ bawiLi, BĘDZIEMY PO PROSTU RAZEM ! cZyż tO niE piĘkNe? :P
JesCe nE wiadOmO cO z ImpRezĄ czY pIeszczOch pRzyjedziE na NIą czY niE, aLe maM naDzieJę żE taK :D zReszTą iNneJ oPcJi NE ma :)
a ja JaK widaĆ dO tegO caŁegO wOjsKa zaJebiśCie siĘ zdystaNsowaŁam i JusH maM Je w dUpiE, bO wiEm żE niC ne jes w staNie rozWaLić TegO co żEśMy zBudOwaLi, nO cHyba żE My saMi. pO CzYm widaĆ żE daJe sE nieźLe raDę - pO tYm żE jEs tU co raZ mNieJ nOtEK. jApO ProstU nE mOgĘ siE doczeKaĆ KIedY bĘdĘ znów w ramioNaCh SKARBKA :D tO taKie cUdNe :) taKzĘ z dwa Dni siĘ wiDziMy.
zRobiŁo siĘ śLiczNie bĘdzieMy MOgLi chOdziĆ na SpaCerKi : JUPI
jEdnOstĘ zaMykaJą 1 kWietNia i tO nesTeTy nE jes prYma apRyLis ! Hehe aLe jEscE siĘ tYM nE maRtwiMy bO NE wiemY nadaL cIo siĘ staNie z SzerEgOwyMi !
nO tO ja Jush myKam na spaCerEk z Wiką :D

KOCHAM wAs:*:*:*


Podziel się
oceń
0
0
Tagi: pjontka

komentarze (26) | dodaj komentarz

piątek, 9 grudnia 2016

Licznik odwiedzin:  4 641  

Kalendarz

« grudzień »
pn wt śr cz pt sb nd
   01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Archiwum

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Ulubione strony

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Statystyki

Odwiedziny: 4641

Lubię to